циганський одяг, циганський костюм, костюм цыганский, жіночий циганський костюм, циганський національний одяг, пошиття циганських костюмів, жіночі циганські плаття, одяг на замовлення
український національний костюм
українська вишивана сорочка 

циганський костюм, циганські плаття, пошиття суконь

Українська
фотогалерея       
Англійська
сценічний костюм для танцювальних і хорових колективів
 

Національний циганський одяг. ПП “РУТА Студія - Дизайн”.

На початок галереї  >> Плаття циганські
Циганські національні костюми, циганські плаття, жіночі циганські плаття

Циганські національні костюмиN1

циганський національний одяг:

  Циганські костюми є одним з найстаріших і найбільш популярних тривалий час. Костюми для дівчаток і жінок. Циганський національний одяг завжди був яскравий. Простий і недорогий, зручний і екстравагантний. Історія розвитку циганського народного одягу налічує десятки століть. Стиль, колорит формувався в степах а тому у циганських жіночих платтях переважно використовувався недорогий однотипний матеріал. Завдяки вмінню, відчуття смаку плаття циганок перетворювались з набору звичайних матеріалів в екстравагантний і кольоритний жіночий одяг. Циганські жіночі плаття завжди відрізняло унікальність і впізнаваність. У будь-якому випадку, ви будете виглядати екзотично!

Ми розробляємо спеціальні моделі жіночого циганського плаття - який вирізняє культуру і побут справжніх циган. Практичні й водночас заглиблені у давнину побуту національних традіцій циган. У платтях циган дівчата і жінки відображають національний циганський стиль і колорит.

В нашій галереї ви можете переглянути фото виготовлених костюмів і циганські плаття та жіночі циганські костюми на будь-який смак. Ми забезпечуємо вас і ваших дітей унікальними сукнями і костюмами, які виготовлені в єдиному екземплярі.

 

сорочка вишиванка

сценічний одяг

тел: +38 (097) 49-81-669
email: oksanaruta@ukr.net

вишивана сорочка, плаття для причастя, сорочка вишиванка, вишита сорочка, плаття до причастя, українська сорочка, дизайн сорочок вишиванок, дизайн одягу для першого причастя, дизайн одягу, пошиття одягу на замовлення
Copyright © ПП "РУТА Студія - Дизайн", 2009