плаття до причастя, сорочки вишиванки, вишита сорочка, одяг для причастя, скатертини, українська вишита сорочка, сорочка вишиванка, одяг на замовлення
український національний костюм
українська вишивана сорочка 

плаття до причастя, костюм до причастя, пошиття одягу

Українська
фотогалерея       
Англійська
сценічний костюм для танцювальних і хорових колективів
 

Плаття для першого причастя. ПП “РУТА Студія - Дизайн”.

На початок галереї  >> Плаття для причастя
Плаття для причастя, дизайн і пошиття одягу для причастя
плаття для першого причастя. Номер для замовлення N1

плаття для причастя:

  Причастя - На весні діти молодших класів ідуть до першої сповіді та причастя: дівчатка – у пишних білих платтях і сукнях, хлопці – у святкових костюмах. До такої урочистої події батьки та діти готуються протягом року.

Ми розробляємо спеціальні моделі одягу до причастя - практичні й водночас заглиблені у прадавню традицію церкви. У таких платтях для причастя чи костюмах з елементами вишивки дівчатка і хлопчики виглядають як князі й княгині.

В нашій галереї ви можете переглянути фото виготовлених костюмів і плаття для причастя на будь-який смак. Чи то в українських традиціях, чи у новому стилі - вирішувати вам. Ми забезпечуємо вас і ваших дітей унікальними сукнями і костюмами, які виготовлені в єдиному екземплярі.

 

сорочка вишиванка

сценічний одяг

тел: +38 (097) 49-81-669
email: oksanaruta@ukr.net

вишивана сорочка, плаття для причастя, сорочка вишиванка, вишита сорочка, плаття до причастя, українська сорочка, дизайн сорочок вишиванок, дизайн одягу для першого причастя, дизайн одягу, пошиття одягу на замовлення
Copyright © ПП "РУТА Студія - Дизайн", 2009