дизайн головних уборів
головний убір 

українські головні головні убори, дизайн головного убору, виготовлення головного убору, виготовлення капелюхів, український вінок

Українська
фотогалерея       
Англійська
сценічний костюм для танцювальних і хорових колективів
 

національні головні убори, головні убори українських національних костюмів. т ПП “РУТА Студія - Дизайн”.

На початок галереї  >>Українські головні убори
Українські головні убори

головні убори, вінки на голову, стрічки, капелюхи:

  Важливим елементом національного костюму були головні убори та зачіска. Чоловіча зачіска обмежувалася стрижкою: “у кружок”, “до закаблука”, “під скопку” та “під польку”. В якості головного убора носили капелюх, солом’яний бриль (який не мав престижу як одяг бідних), шапку або ж кучму (шапку з каракульчі).

  Дівчата ходили з непокритою головою, що було ознакою дівочої честі. Втративши честь, дівчина покривала свою голову – звідси й назва “покритка”. Дівочою гордістю була коса. Також до дівочого національного костюму входить вінок, часто зі стрічками.

Заміжня жінка не завжди стригла волосся, але завжди вкривала голову хусткою, наміткою або ж очіпком. Головний убір жінки вважався найважливішою частиною її вбрання, тому способи, у які хустки чи намітки зав’язувалися, дуже різноманітні і складні.

капелюхи, стрічки

сценічний одяг

тел: +38 (032) 242-45-23, +38 (097) 49-81-669
email: oksanaruta@ukr.net

замовити головний убір, український головний убір, сорочки вишиванки на замовлення, виготовлення українських головних уборів, пошиття стилізованих капелюхів, виготовлення українських вінків, національний головние убір, дизайн одягу і головних уборів, дизайн одягу, пошиття одягу на замовлення
Copyright © ПП "РУТА Студія - Дизайн", 2009   створення сайтів і програмування сайтів