український національний костюм
українська вишивана сорочка 

циганський костюм, циганські плаття, пошиття суконь

Українська
фотогалерея       
Англійська
сценічний костюм для танцювальних і хорових колективів
 

Національний циганський одяг. ПП “РУТА Студія - Дизайн”.

На початок галереї  >> Плаття циганські
Циганські національні костюми, циганські плаття, жіночі циганські плаття

циганський національний одяг:

  Циганські костюми є одним з найстаріших і найбільш популярних тривалий час. Костюми для дівчаток і жінок. Циганський національний одяг завжди був яскравий. Простий і недорогий, зручний і екстравагантний. Історія розвитку циганського народного одягу налічує десятки століть. Стиль, колорит формувався в степах а тому у циганських жіночих платтях переважно використовувався недорогий однотипний матеріал. Завдяки вмінню, відчуття смаку плаття циганок перетворювались з набору звичайних матеріалів в екстравагантний і кольоритний жіночий одяг. Циганські жіночі плаття завжди відрізняло унікальність і впізнаваність. У будь-якому випадку, ви будете виглядати екзотично!

Ми розробляємо спеціальні моделі жіночого циганського плаття - який вирізняє культуру і побут справжніх циган. Практичні й водночас заглиблені у давнину побуту національних традіцій циган. У платтях циган дівчата і жінки відображають національний циганський стиль і колорит.

В нашій галереї ви можете переглянути фото виготовлених костюмів і циганські плаття та жіночі циганські костюми на будь-який смак. Ми забезпечуємо вас і ваших дітей унікальними сукнями і костюмами, які виготовлені в єдиному екземплярі.

 

сорочка вишиванка

сценічний одяг

тел: +38 (032) 242-45-23, +38 (097) 49-81-669
email: oksanaruta@ukr.net

вишивана сорочка, плаття для причастя, сорочка вишиванка, вишита сорочка, плаття до причастя, українська сорочка, дизайн сорочок вишиванок, дизайн одягу для першого причастя, дизайн одягу, пошиття одягу на замовлення
Copyright © ПП "РУТА Студія - Дизайн", 2009   веб дизайн львів і реклама в інтернеті